Zarząd Arenda Sp. z o.o

Prezes Zarządumgr inż. Beata Mikołajewska  arenda@arenda.waw.pl

Wiceprezes Zarządu / Główna KsięgowaMarta Czajkowska  m.czajkowska@arenda.waw.pl

Sekretariat

Kierownik biuraKatarzyna Siwik  k.siwik@arenda.waw.pl  (22) 412 25 25 wew.1; 515 751 665

Asystent ds finansowo-bankowychKatarzyna Dudek  biuro@arenda.waw.pl  (22) 412 26 26 wew.1; 798 859 345

Dyrektor ZarządzającyAgnieszka Czajkowska  a.czajkowska@arenda.waw.pl  505 055 583

Administratorzy

Krystyna Grudzińska  k.grudzinska@arenda.waw.pl  517 701 260

Aneta Malinowska  a.malinowska@arenda.waw.pl  515 751 758

Michał Czajkowski  m.czajkowski@arenda.waw.pl  519 141 213

Piotr Domański  p.domanski@arenda.waw.pl  516 148 137

Kamil Sitko  k.sitko@arenda.waw.pl  515 751 676

Mariusz Świeszkowski  m.swieszkowski@arenda.waw.pl  516 148 136

Mateusz Wieteska  m.wieteska@arenda.waw.pl  798 859 353

Piotr Wieteska  p.wieteska@arenda.waw.pl  506 177 416

Księgowość

  ksiegowosc@arenda.waw.pl

Kierownik Działu KsięgowościKatarzyna Cabaj  502 578 451

KsięgowaGrażyna Burzyńska-Kruszewska  502 578 366

KsięgowaKinga Sobiech  502 578 070

KsięgowaJowita Zapiór  502 578 358

KsięgowyRafał Sobierski  502 578 154

Dział techniczny

Inspektor Nadzoru BudowlanegoZbigniew Zabrzeski  techniczny1@arenda.waw.pl  516 148 135

Inspektor Nadzoru BudowlanegoSławomir Domaradzki  domar11@wp.pl  791 524 033

Inspektor Nadzoru SanitarnegoJanusz Kozik  sanitarny@arenda.waw.pl  503 606 043

Inspektor Nazdoru ElektrycznegoTomasz Kazimierski  pakama@wp.pl  502 223 862

Asystent działu technicznegoZbigniew Wójciak  z.wojciak@arenda.waw.pl  798 859 364






    Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu.
    Zobacz Politykę prywatności i plików cookies.