Zarząd Arenda Sp. z o.o

Prezes Zarządumgr inż. Beata Mikołajewska  arenda@arenda.waw.pl

Wiceprezes Zarządu / Główna KsięgowaMarta Czajkowska  m.czajkowska@arenda.waw.pl

Wiceprezes Zarządumgr Agnieszka Czajkowska  a.czajkowska@arenda.waw.pl

Sekretariat

Kierownik biuraKatarzyna Siwik  k.siwik@arenda.waw.pl sekretariat@arenda.waw.pl 515 751 665

Asystent ds finansowo-bankowychNatalia Zwierzyńska  biuro@arenda.waw.pl n.zwierzynska@arenda.waw.pl 516 148 135

Administratorzy

Dyrektor ZarządzającyMichał Czajkowski  m.czajkowski@arenda.waw.pl  519 141 213

Aneta Malinowska  a.malinowska@arenda.waw.pl  515 751 758

Piotr Domański  p.domanski@arenda.waw.pl  516 148 137

Kamil Sitko  k.sitko@arenda.waw.pl  515 751 676

Mariusz Świeszkowski  m.swieszkowski@arenda.waw.pl  516 148 136

Mateusz Wieteska  m.wieteska@arenda.waw.pl  798 859 353

Piotr Wieteska  p.wieteska@arenda.waw.pl  506 177 416

Księgowość

Kierownik Działu KsięgowościKatarzyna Cabaj  502 578 451

KsięgowaGrażyna Burzyńska-Kruszewska  502 578 366

KsięgowyRafał Sobierski  502 578 154(w godz. 10-16)






    Wysyłając wiadomość wyrażasz zgodę na przechowywanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu.
    Zobacz Politykę prywatności i plików cookies.